حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Guangdong Yuexin Eco Material Co., Ltd ronald0925@qq.com;ronald440105@gmail.com
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - سیستم بازیافت Leiser Package

سیستم بازیافت Leiser Package

January 18, 2022

لیزر باکس یک محصول جدید بسته بندی با انتشار کربن کم و قابل تجزیه است که با استفاده از پودر معدنی به عنوان ماده اولیه اصلی و ترکیب رزین آلی و مواد کمکی تولید می شود.این نه تنها می تواند جایگزین جعبه های راه راه سنتی شود، بلکه می تواند جایگزین جعبه های بسته بندی مختلف تولید شده توسط پلاستیک های سنتی شود.

 

در مقایسه با کارتن‌های سنتی، جعبه‌های لیزر در طول تولید تقریباً بدون آلودگی هستند و دارای ویژگی‌های مقاومت در برابر لایه‌برداری، استحکام، آبگریزی خوب و ضد آب هستند که برای تولید مثل باکتری‌ها و کپک‌ها مفید نیست و مورد علاقه موش‌ها نیست. و حشراتآنها برای اکسپرس، ترانزیت، ذخیره سازی و سایر پیوندها در زنجیره سرد، مواد غذایی، شیمیایی روزانه و سایر صنایع بسیار مناسب هستند.یک جعبه را می توان برای 15 بار یا بیشتر مورد استفاده مجدد قرار داد و پس از آسیب قابل بازسازی است.مواد به طور کامل مورد استفاده قرار می گیرند، فرآیند نسبتا ساده است، زباله اضافی تولید نمی شود و بسیار سازگار با محیط زیست است.

 

با توجه به ویژگی‌های پودر معدنی، پس از آسیب دیدن محصولات معیوب یا جعبه‌های محصول نهایی در فرآیند تولید، می‌توان پودر معدنی را طی یک فرآیند خاص دوباره استخراج کرد و سپس جعبه‌های محصول نهایی را از طریق بازسازی، سنتز و دوباره ساخت. استفادهدر این فرآیند بازیافت، در مقایسه با صنعت کارتن سنتی، ضریب تلفات بسیار پایین است که باعث تضمین بیشتر بازده محصولات می شود.

 

به عنوان نگهبان دوستی محیط زیست، شرکت مواد جدید حفاظت از محیط زیست Yuexin محصولات حفاظت از محیط زیست را با ارزش تجاری بهتر برای جامعه ارائه می دهد و راه حل های حفاظت از محیط زیست بهتری را برای مشتریان ایجاد می کند.این شرکت متعهد به ماموریت تجاری تغییر ارزش تجاری جعبه لیزر است، ارتقاء سبز را رهبری می کند، کیفیت محیط زیست شهری را بهبود می بخشد، محیط زندگی مردم را بهبود می بخشد، آینده سبز را درک می کند و ارزش سبز جدید را درک می کند.به منظور همزیستی و برد-برد با سیاره‌ای که در آن زندگی می‌کنیم، لطفاً جعبه پلاستیکی Lei سازگارتر با محیط زیست را انتخاب کنید.